Shes basin+pajaqall urgjent

59 EUR

80 EUR

Shitet nga: Xxx 05 Qer 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten pajaqall dhe bas jan gjendje fort tmir bas kan tpaster veq me.i montu per me shum nr ose viber
Leaflet
Në fillim