Shitet bassi JBL 2200 watt per vetur + perforcuesi

Shitet nga: Drilon 19 Sht 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   290 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: JBL
Shiten bassi + perforcuesi ne gjendje te rregullt per vetura, dy copë nga 1100 watt (2200 watt dyt) Shiten per arsye mos perdorimi, qmimi i diskutueshem. MUNDESI NDERRIMI ME LAPTOP GAMING. Per me shum kontaktoni ne : Tel : 049-888-447 Viber&whatsapp : +383-49-888-447
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim