Radio Medion

45 EUR

Shitet nga: Argjend 28 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Radio eshte e re dhe e paperdorur dhe i ka opsionet si: aux, cd, usb, bluetooth etj
Leaflet
Në fillim