Zerim

Shitet nga: Beni Dje 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR   180 EUR

Komuna: Dragash
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes zvushnika profesional ne gjendje te rregullt kan ze shum te paster dhe te fort jan 4 copa siq shihen foto 2 te mdhaj 50cm kutia edhe 2 tjertr 30cm qmimi fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim