2 copa Autoparlanta me Bass USB.SDcard

Shitet nga: LORENTI 13 Tet 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shiten autoparlantat me Amplifer kan edhe Telekomand USB,SD informatat ne foto qmimi pak i diskutushem
TEL&VIBER:+38345355345 - +38344555216 - +38344999140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim