Pajaqall 1200 watt

Shitet nga: Jeton 30 Sht 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR   110 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet pajaqalla per vetur ne gjendje te rregullt e sjellur nga Amerika. 1200 watts siq po shihet ne foto. gjithashtu posedon kontrollerin per bass me kabell deri perpara te radija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim