radio per vetura me usb aux smd 4x50w

Shitet nga: liridon 27 Sht 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
radio usb aux smd 4x50w me itegrall sony tda 7388 porosit dergesa ne ter kosoven pa pages
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim