Shes bass+pajaqall

Shitet nga: Bass boosted 08 Korr 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes pajaqallen edhe basin ngjendje trregullt pajaqalla 1000watt dhe bassi 800watt tardhur nga gjermania pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim