Zushnika spl

Shitet nga: Nexhat Sot 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet sistemi i zerimit spl
Jan ne gjendje te rregullt
Te ardhura nga zvicrra ,
shiten per arsye mosperdorimi
Qmimi fix 130, ndrrim joo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim