Sunny

250 EUR

Shitet nga: Muhamet 24 Korr 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes audio speaker system sunny me usb bluetooth mp3
SD card dhe mmc card me shum vulume te madhe ja vlen kam dhe viber
Muhamet
049328029
Leaflet
Në fillim