Shes paisje muzikore

0 EUR

Shitet nga: Memo 19 Maj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes paisje muzikore, migrofona, boksa si dhe paisje te tjera.Po ashtu edhe nje aparat te kafes.Paisjet jan te ardhura nga Zvicrra dhe jan ne gjendje shume te mire, presim blkeres serioz . Ju mirepret Memo.
045660661.
Leaflet
Në fillim