Shitet Subwoofer 200watt per veture

50 EUR

Shitet nga: Shitet 22 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet subwoofer 12"
200watt Peak power
100watt Rms
4 Ohm
Subwooferi punon perfekt, eshte shume i ruajtur
Eshte i pershtatshem dhe nuk nxan shume vend.
Dergesa mund te behet edhe permes postes ne cdo qytet te kosoves 5€.
Ndrrim JO.

049 665 149

__________________________________________
Bass Bas Sabufer Bufer Muzik Kerr
Leaflet
Në fillim