MISSION 753

Shitet nga: faruk 09 Tet 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 52 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
SHITEN ALTOPARLANTAT MISSION 753

Specifications

Type: 2 way, 5 driver loudspeaker system

Frequency Response: 45Hz to 20kHz

Recommended Amplifier: 35 to 150W

Crossover Frequency: 2100Hz

Impedance: 6Ω

Sensitivity: 90dB

Bass: 4 x 130mm paper

Tweeter: 1 x 26mm ferrofluid cooled

Enclosure: 34 litre, sealed with bass assist

Finish: real wood veneer

Dimensions: 875 x 208 x 315mm

Weight: 50kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim