Anker Soundbuds Slim earphones

27 EUR

35 EUR

Shitet nga: Qendrim Dje 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Anker Soundbuds Slim kufje për vesh të kualitetit superior nga anker.
Zërim i lartë dhe kualitativ dhe bass fantastik me anë të teknologjisë bass-up.
Rezistente ndaj ujit. Tejet të përshtatshme për vesh.
Preferohen për aktivitete sportive.
6 palë goma të ndryshme rezervë me madhësi dhe forma të ndryshme për përshtatje sa ma të mirë.
Garancion 1 vjeçar
Në fillim