Anker soundcore select 12W

38 EUR

Shitet nga: Qendrim Dje 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Anker soundcore Select me fuqi zërimi prej 12W dhe jetëgjatësi të baterisë deri në 24 orë. Zërim tejët kualitetiv dhe bass të thellë. Rezistentë ndaj ujit.
Ngjyrat në dispozicion: e zezë dhe e kaltërt.
Garancion 18 mujor.
Në fillim