Mifa A20 bluetooth speaker 30W

50 EUR

Shitet nga: Qendrim Dje 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Mifa A20 bluetooth speaker me fuqi zërimi prej 30W dhe kualitet të lartë të zërimit dhe bass-it. Luajtje e audios me bluetooth, aux-it dhe micro SD. Kohëzgjatje e baterisë deri në 12orë. Rezistentë ndaj ujit. Kualitet i garantuar nga prodhuesi i njohur Mifa. Garancion 1 vjeçar nga prodhuesi
Në fillim