Set zerimi Quad

Shitet nga: atdhe 10 Tet 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 79 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Permban: Amplifier NAD, 2 speakers Quad, 1 speakers qendror Quad. Te gjitha ne gjendje shume te mire. Me paketim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim