Shes Radion klasike "Orienta"

Shitet nga: Pronari 11 Tet 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes Radion klasike "Orienta" te pershtatshem per dekorim shtepiak apo ne lokale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim