Surround system QUAD

Shitet nga: Atdhe 10 Tet 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

750 EUR   2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Permban: Amplifier NAD, 2 speakers te mdhej (njeri defekt) Quad, 2 speakers te vegjel Quad, 1 subwoofer Quad (eshte shitur), 1 speakers qendror Quad. Te gjitha ne gjendje shume te mire (perveq njerit speakers te madh). Me paketim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim