Tronsmart element force bluetooth speaker 40W

50 EUR

60 EUR

Shitet nga: Qendrim 05 Mar 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Tronsmart element force bluetooth speaker me fuqi zërimi prej 40W dhe kualitet të lartë të zërimit dhe bass-it. Bass me tri fuqi të ndryshme gjatë luajtjes së audios. Luajtje e audios me bluetooth, aux dhe micro SD(çipit) Rezistentë ndaj ujit. Mbajtje e baterisë deri në 15 orë.
Garancion 1 vjeçar nga prodhuesi
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione