LG Zvuqnika XA63 USB, CD, Kontroller, RADIO

Shitet nga: Audio Sot 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes LG XA63-D0U Hi-Fi studio zvuqnika me KONTROLER, CD, USB, AUX dhe RADIO.
Ju mundeni te perdor per kompjuter, Home Cinema ose si Studio.
Studio eshte ne gjendje perfekte ka ardhur nga Slloveni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim