Voice Recorder

Shitet nga: Blerton Dje 01:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR   45 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Panasonic
Modeli: Model Tjeter
Shes ket paisje eshte me kaset te vogel te veten perdoret per inqizimin e intervistave si lloj mikrofoni i firmes se njohur Panasonic origjianl. Paisja eshte antike por shum funksjonale dhe ne gjendje te mir, burimin e energjis qe konsumon 2 bateri AA 1.5V Fotot jan origjinale per çdo informat shtes mund te na kontaktoni edhe permes viberit ne te njejtin numer. Ju Faleminderit
qmimi 20 euro ofert

Na Ndiqni Ne Instagram Per Me Shum
https://www.instagram.com/kosovatech/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim