degjojse per Dj

Shitet nga: Sinan 31 Maj 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Philips
Modeli: Model Tjeter
shesh degjojse me wifi deti 200 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim