Zerim dhe Dj

Shitet nga: visar 03 Dhj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes zerimin komplet i ardhur nga belgjika,4 kutia,mikseta,sllevi ,2 mikrofona dhe tavolina per mikset,ndrrim i mundshem me ndonje makine apo ndonje mjet pune
Leaflet
Në fillim