Paiseje muzikore orgjinale

Shitet nga: Visi 12 Gush 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: PIONEER
Shes paiseje muzikore.zmadhues zvoqnika mikseta mic.sorund sistem zvoqnika aktiv dhe passiv zmadhues per lokale te ndryshme.bass pajaqalla dhe zvoqnika per kerr.etj.shikoni fotot kon. +38344656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim