zmadhues (pojaqalla) Sony 404wat

Shitet nga: ylber 11 Tet 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: Model Tjeter
shitet zmadhuesi sony fuqia 404w ne gjendje te mire pune per ma shume viber 0037744963391
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim