Paiseje muzikore orginale

0 EUR

Shitet nga: Visi 12 Gush 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Sony
Shes paiseje muzikore.zmadhues zvoqnika mikseta mic.zvoqnika aktiv me bllothuf usb mic etj.sorund sistem 2.1 dhe 5.1. Zmadhues per lokale te ndryshme.zmadhues per vetur dhe bass.kartel zeri.
Etj.shikoni fotot kon. +38344656556
Leaflet
Në fillim