Soni subwoofer

Shitet nga: elvis Dje 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: Model Tjeter
Shitet buferi soni 1300w 12"30cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim