ONKYO R1 TX-8510R & R1 DX-7210

125 EUR

150 EUR

Shitet nga: armend 10 Maj 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet zmadhuesja Riciveri Onkyo dhe Cd player. Ne gjendje te fabrikes, shume te ruajtura. Fuqia 4 dalje x 70w, gjithsejt 280W. FM/AM radio tuner me 40 kanale te programuara.
CD player lexon pa gabime.

Viber: +37744210149
What'sUp: +37744210149
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione