Radio

80 EUR

Shitet nga: A.B Sot 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Radio e vjeter1956 shum i rujtun dhe shum paster punon i kap xhitha stacionet lokale i ardhun nga xhermania radio i vjeter me llampa punon shum mir
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione