Zerim professional me qmim te volitshem

0 EUR

Shitet nga: Zerim 18 Mar 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Modeli
Dynacord
Shiten 6 boxa dhe 1 sllev , si dhe pjeset percjellse kembet e boxave dhe kabllot te gjitha te reja pa perdor dhe 1 mikrofon .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione