Dynacord Pm2600 & Xa2600

1 400 EUR

Shitet nga: Sead 14 Nën 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Perforcues Dynacord Pm 2600 dhe Xa2600 ne gjendje te regullte,bej
Ndrime me perforcues L2400 dhe L1600 ose mikset dynacord mk3.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione