Publikuar: Korr 04 2022 07:50

philips

EUR

Publikuar: Korr 04 07:50
Shikime: 366
philipsi i ardhun nga zvicra punon shum mir lidhet me 5 zvuqnika dhe basin i ka te vetat ka za shum te pastert e ka digitronin e vet ka flutren per mos mu nxe punon radioni punon me cd ka auxin punon pa asni problem zvuqnikat i kan kabllat e veta
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione