Publikuar: Qer 23 2022 02:32

zmadhusi philips

EUR

Publikuar: Qer 23 02:32
Shikime: 419
ka ardh prej xhermanis shum mir punon dhe shum zo te paster ka basin shum te fort shitet me radion 60 ero pa radion shite 50 ero punon me 4 zvuqnika asht shum i pastert punon pa asni problem
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione