Publikuar: Maj 13 2022 10:56

Zgjerim Profesional

EUR

Publikuar: Maj 13 10:56
Shikime: 2
Furnizojm disa Kompani Private dhe Hoteljeri me Zgjerime Peofesionale Made in Sweden
Kemi qmime te ndryshme me Malle Cilsor dhe Professional te te gjitha llojeve te Zgjerimeve per Muzin Live dhe Dj.
Per Kitarista Satelita Aktiv e Pasiv prej Firmave te njohura:
JBL
YAAMAHA
BEHIJERING
ELEKTRO VOICE

Qmimet Filloj e nga 130! deri tek ato 1300€
Varsishte nga deshira e Klijentit
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 6 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+46700559778

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione