Publikuar: Tet 17 2022 11:33

Shitet RadioStereo/Mp3 per makina Universal (Pioneer)

EUR

Publikuar: Tet 17 11:33
Shikime: 5
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: DEH-1100MP
Suporton: CD Player, AUX
Equalizer per modifikimin e zerit dhe basit te ndertuar ne paisje
LED te Kuqe
Radio eshte origjinale e ardhur prej Zvicres

Per cmim kontaktoni ne Viber ose Whatsapp
Viber/Whatsap: +38349208781
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
5
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione