Publikuar: Dhj 01 2022 02:53

Shitet muzika per vetur

Publikuar: Dhj 01 02:53
Shikime: 5
Shitet muzika per vetur 2 bassa dhe 6 teseja me 2 visoki, shitet edhe kasetofoni si i ri Pioneer Mixtrax me dalje per subwoofer edhe per tese ( 2 pojaqall njo per teseja njo per bass )
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
5
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38345992445

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione