Paiseje muzikore orgjinale

0 EUR

Shitet nga: Visi 12 Gush 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Pioneer
Modeli
PIONEER
Shes paiseje muzikore.zmadhues zvoqnika mikseta mic.sorund sistem zvoqnika aktiv dhe passiv zmadhues per lokale te ndryshme.bass pajaqalla dhe zvoqnika per kerr.etj.shikoni fotot kon. +38344656556
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione