Shiten muzikat per vetur

200 EUR

Shitet nga: Fitim 26 Maj 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Pioneer
Modeli
PIONEER
Shes muzikat per vetur zvoshnikun e madh me pajaqall dhe zvoshnikun e vogel i cili qet shum zë per me shum na kontaktoni
Qmimi per te dyjat 200€
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione