Panasonic WJ-50

500 EUR

800 EUR

Shitet nga: IMI 29 Nën 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Shes video mixeten e tipit Panasonic wj-mx-50 e cila mundeson lidhjen e 4 kamerave Panasonic WJ-MX-50 permban; 4-video-input 2-video-output 2-aux in 1-audio output chromakey effect si dhe shume efekte tjera qe mundesojn xhirime profesionale per dasma/kllipe/spote/etj. Mixeta eshte ne gjendje te rregullt. Per informata 044/386-676 Gjakovë
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione