shitje

Shitet nga: minator 12 Tet 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes zmadhus tzerit per kompjuter per telefon per tv etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim