Mixeta dhe Pajaqalla profesionale

Shitet nga: Berat Kurtaj 11 Tet 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes mixeten 14 chanel, mixeta eshte ne gjendje shume te mire, defekt nuk ka. Nese eshte i interesuar dikush mundet edhe vet ta testoj, si dhe Pajaqalla profesionale eshte ne gjendje shume te mire, per me shum detaje mund te me kontaktoni ne mob: 044561804
Pres bleres serioz
Berat Kurtaj
044561804
Leaflet
Në fillim