Kabell per mikrofon dhe zoshnik

Shitet nga: kabell 08 Korr 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
shiten kabllat originale nga zvicrra per mikrofon edhe zoshnik per Dj.
Gjatsia nga 10metra jon shum kualitet nuk krijojn zhurm, qmimi 15€ per cop... kontakt viber +38349600489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim