Komplet i bluetooth-it per telefon dhe kompjuter

Shitet nga: Ulm 04 Sht 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 EUR   150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
E re, e paperdorur
Ndegjues pa tela per vesh
Mbushes prize
Mbushes per veture
Kutia ku vendoset ndegjuesja eshte edhe mbushese me batteri.
te gjitha kan terheqje magnetike per ta bere me te lehet vensojen e kabllove.
Planatronics legend UC

ulm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim