Mikrofon,Sennheiser,ew100G3

499 EUR

Shitet nga: 2K 10 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhimet
Të tjera
Mikrofon Sennheiser me mikrofon MKE-40 per kamer e preferuar per reporter dhe gazetar ne teren apo ne fushe te intervistimit.
Pajisja eshte ne gjendje te regullt.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione