PAISJE PER STUDIO NDRROHEN ME SKUTER/KROS

0 EUR

Shitet nga: Jdhd 09 Gush 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhimet
Të tjera
Shes ose ndrroj mikrofonin dhe mid controllerin ne gjendje te rregullt shum pak te perdoruna , posedojn kabllot per kyqje dhe filterin per mikrofon
Cmimi i arsyeshem
Kontakt viber/whatsapp +38345577579

MINI KROSS 125cc
Pitbike
Pit bike
Atv
Yamaha
Aerox
Honda
Suzuki
Mondial
Mini cross
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione