SteelSeries Arctis 5 Ndegjojse per gamer-a

Shitet nga: Ulm 04 Tet 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
7.1 Surround RGB Gaming Headset
16 Million RGB colors
Prism RGB Illumination
ClearCast, the Best Mic in Gaming
vrejtje: mikrofon here punon here jo.
perndryshe jan te reja, vijne me gjiht kuti dhe kabllo percjellse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim