iptv mbi 500 kanale

0 EUR

Shitet nga: iptvadri 01 Sht 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Me mbi 4500 kanale te ndryshme dhe 1200 filma on demand(VOD), IPTV ADRI ofron cmimet me konkuruese ne tregun e IPTV-se. Me serveret me te mire, ne garantojme cilesi dhe korrektesi per klientet tane.

MBI 300 Kanale Shqip...
MBI 300 Kanale Sportive...
MBI 2000 Kanale Nderkombtare

Sherbimi qe ne ofrojme mundesohet permes SMART TV-se, Android TV-se, Android Box si dhe reserverave te tjere qe perkrahin IPTV.

Ne ofrojme testim 24H falas per klientet tane.

Ejani dhe testoni sherbimet tona gratis.

Oferta vlen per gjith boten
iptvadri
049619446
Leaflet
Në fillim