Mikset per studio dhe live

Shitet nga: sh 03 Mar 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 65 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Ne gjendje perfekte per pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim