phantom devialet

1 255 EUR

Shitet nga: raoul 06 Qer 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Unë e shes Phantom e bardhë në gjendje shumë të mirë pa ndonjë problem. përjetojnë përvojën ultra të dendur të zërit
  ndikim fizik. Ndjeni muzikën me fuqi, qartësi dhe qartësi që nuk arriti kurrë. më kontaktoni nëse jeni i interesuar.
Leaflet
Në fillim